KONST / Litografier / Färglitografi 13073281
nr 1307 3281
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Fartyg. Signerad, daterad 1976. Motivet: 42x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:15:21
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner